II Przegląd Dorobku Kulturalnego Gminy Grybów

GBP Stróże

W weekend 29 i 30 czerwca biblioteka publiczna wraz z filiami wzięła udział w dwudniowej imprezie  - Przegląd Dziedzictwa Kulturalnego Gminy Grybów. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji, m.in.: stoliki z kolorowankami i kredkami, malowanie twarzy oraz tatuaże, zarówno brokatowe jak i wykonywane farbami. Udział w Przeglądzie Dziedzictwa Kulturalnego był dla nas wspaniałą okazją do promocji biblioteki i zachęcenia mieszkańców do korzystania z naszych zasobów. Cieszymy się, że tak wielu z nich odwiedziło nasze stoisko i bawiło się razem z nami. [więcej zdjęć w linku II Przegląd Dorobku Kulturalnego Gminy Grybów | Gmina Grybów (gminagrybow.pl)

Dziękujemy wszystkim, którzy do nas zawitali!

Zapraszamy do biblioteki!