Przejdź do treści
5
BanerNowyHerb
4
Przejdź do stopki

Sieć na kulturę

GBP Stróże
Sieć na kulturę

Treść

Grafika projektowa” Sieć na kulturę”

 

 

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Stróżach wraz z filią w Gródku, bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie nowosądeckim” i zaprasza do udziału w nim młodych mieszkańców naszej gminy.

W ramach projektu zorganizowane zostaną bezpłatne zajęcia, których tematem będzie „Bezpieczne zachowanie w sieci”. Podczas szkolenia trwającego 31 godz. lekcyjnych zostaną omówione różnorakie  rodzaje niebezpieczeństw czyhających na użytkowników w sieci. Uczestnicy szkolenia przede wszystkim dowiedzą się, gdzie szukać informacji związanych z bezpieczeństwem w Internecie. Poznają także skuteczne narzędzia  służące do bezpiecznego przechowywania plików i danych. Nauczą się również jak się zabezpieczyć, gdy pojawi się groźba komputerowego wirusa. Ogólnie mówiąc, uczestnicy tych atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć rozwiną swoje kompetencje cyfrowe oraz poznają dobre praktyki umożliwiające bezpieczne korzystania z narzędzi online.

Zachęcamy zainteresowane dzieci i młodzież w wieku od 10 do 18 lat oraz ich rodziców lub opiekunów do kontaktu. Ilość miejsc ograniczona, na zgłoszenia czekamy do 28 maja 2021.

Zapraszamy

107315