Przejdź do treści
5
BanerNowyHerb
4
Przejdź do stopki

Podsumowanie XXXI konkursu czytelniczego pt. „Mój ulubiony bohater literacki”.

GBP Krużlowa Niżna
Podsumowanie XXXI konkursu czytelniczego pt. „Mój ulubiony bohater literacki”.

Treść

W dniu 17 czerwca 2024 roku w bibliotece w Krużlowej Niżnej miało miejsce  uroczyste podsumowanie XXXI  konkursu czytelniczego  pt. „Mój ulubiony bohater literacki”. W tym roku organizatorem konkursu była Biblioteka Publiczna  w Krużlowej Niżnej. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Ze wszystkich placówek bibliotecznych z terenu Gminy Grybów  tj. Biała Niżna, Binczarowa, Cieniawa, Florynka, Gródek, Kąclowa, Krużlowa, Ptaszkowa, Stróże, Stara Wieś udział wzięło  łącznie 303 uczestników.

Na spotkaniu obecny był Pan wójt gminy Grybów Jacek Migacz, który wraz z Panią dyrektor Gminnej Biblioteki Marią Majcher wręczył nagrody i wyróżnienia przedstawicielom bibliotek.

     poniżej :     

Protokół z przebiegu  31 Gminnego Konkursu Plastycznego

pt. „Mój ulubiony bohater literacki”

przeprowadzonego w dn. 27.05.2024.

                                                    

W dniu 27.05 2024 r.  komisja konkursowa w składzie :

1.     Przewodniczący   Repetowski  Krzysztof – nauczyciel plastyki                                   

  2.    członek – Maria Majcher  dyrektor GBP w Grybowie

  3.    członek – Grażyna Gołyźniak pracownik Biblioteki w Krużlowej Niżej

Oceniła prace wg następującego kryterium :

- sposób ujęcia tematu

- walory artystyczne

- oryginalność pomysłowość

- estetyka staranność wykonania pracy

- samodzielność,

- własna interpretacja

Komisja  w poszczególnych kategoriach przyznała następujące nagrody:

Kategoria I     dzieci przedszkolne 5-6 latki

I miejsce

- Oliwia Wygoda - Stróże

- Marysia Wygoda  Stróże

II miejsce

- Paulina Machniewicz -  Grodek

- Lena Sapalska   Krużlowa

- Oliwia Mika     Ptaszkowa

- Joanna Gołyźniak   Ptaszkowa

- Hanna Bożek   Stróże

III miejsce

- Maciej Chełmicki   Binczarowa

- Róża Rola      Krużlowa

- Dominik Moskalewicz Biała Niżna

Wyróżnienie

- Nikodem Kogut   Cieniawa

- Seweryn Pajor Krużlowa

- Kaja Pyzik Krużlowa

kategoria II       klasy I – III

I miejsce

- Nadia Matuła  Kąclowa

- Iga Meler  Kąclowa

II miejsce

-   Magdalena Pajor Krużlowa

-   Kacper Matusik Wyskitna

-   Milena Żaba Wyskitna

III- miejsce

Milena Jarosz Binczarowa

-   Julia Bożek     Stróże

-   Nikola Chełmicka  Stróże

- Małgorzata Tarasek   Stara Wieś

Wyróżnienie

- Znamirowska Nina   Biała Niżna

- Zofia Gryboś  Gródek

- Zuzanna Jachowicz Krużlowa

- Amelia Potoczek

kategoria III       klasy IV- VI

I miejsce

- Pyrdoł Joanna  Cieniawa

- Maja Durlak  Biała Niżna

II miejsce

- Emilia Piech   Binczarowa

- Marlena Obrzut  Florynka

- Julia Główczyk   Kąclowa 

-  Julia Szczurek    Florynka

III miejsce

- Judyta Święs  Ptaszkowa-

- Kacper Widełko Florynka  

Wyróżnienie

- Julita Kożuch  Krużlowa

- Wiktoria Zielińska  Ptaszkowa

- Małgorzata  Sekuła  Florynka

- Antoni Florek  Ptaszkowa

kategoria IV    klasy VII – VIII

I miejsce

- Wiktor Obrzut Biała Niżna

II miejsce

- Aleksandra Kusiak Krużlowa

III miejsce

-- Szymon Jasiński   Cieniawa

- Agnieszka Kruczek  Ptaszkowa

-  Edyta  Dyrek   Ptaszkowa

Wyróżnienie

- Patryk Kmak  Binczarowa

- Julita Pasiut    Ptaszkowa

- Milena Główczyk Krużlowa

- Kamil Orlecki Krużlowa

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu

148405