Przejdź do treści
5
BanerNowyHerb
4
Przejdź do stopki

Beata Szydło w bibliotece w Krużlowej Niżnej

GBP Krużlowa Niżna
Beata Szydło w bibliotece w Krużlowej Niżnej

Treść

Beata Szydło na Sądecczyźnie. Była premier apeluje do mieszkańców regionu 

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Liderką listy Prawa i Sprawiedliwości w naszym okręgu jest Beata Szydło. W sobotę gościła w Krużlowej Niżnej. Podczas spotkania z mieszkańcami zachęcała, aby pójść do głosowania.  Była premier w sobotę obecna była również w Krużlowej Niżnej (gmina Grybów), gdzie spotkała się z mieszkańcami. Wszystko odbywało się w nowej bibliotece gminnej. Powitał ją tutaj Marcin Bednarz - prezes Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Sądeckiej, który oprowadził europoseł po całym budynku.

Na spotkaniu pojawili się również sołtysi z okolicznych miejscowości czy radni gminy Grybów. Obecny był też Jerzy Bochyński - wiceprezes Fundacji Sądeckiej.

- Zbliżają się wybory do europarlamentu więc wiadomo, że trzeba rozmawiać o tym, co się dzieje i co się może wydarzyć w najbliższym czasie. Ja przez ostatnie pięć lat nabrałem takiego przeświadczenia, z czego państwo zapewne również zdają sobie sprawę, że teraz tak dużo spraw dotyczących naszego codziennego życia dzieje się w Brukseli, że trzeba iść głosować - rozpoczęła Beata Szydło.

Beata Szydło o Unii Europejskiej

Była premiera mówiła w jaki sposób ustawodawstwo tworzone w Brukseli wpływa na każdego Polaka. Jako przykład podała chociażby forsowaną przez Unię Europejską kwestię wymiany pieców gazowych czy też Zielony Ład

- Dlatego te wybory są tak ważne. W naszych regionach, gdzie ludzie myślą jeszcze rozsądniej i pragmatycznie musimy do nich pójść. Jeśli ruszą duże miasta, to będzie tak, jak 15 października, a więc duża frekwencja i wygrana grup liberalno-lewicowych, które w Parlamencie Europejskim popierają te rozwiązania - stwierdziła była premier.

143446