Przejdź do treści
5
BanerNowyHerb
4
Przejdź do stopki

Wyjazd do Zatorlandu

GBP Krużlowa Niżna
Wyjazd do Zatorlandu

Treść

       26 lipca tego roku biblioteka w Krużlowej Niżnej zorganizowała wyjazd do Zatorlandu.

Dzieci miały  okazje poznać ponad 100 najciekawszych przedstawicieli dinozaurów żyjących miliony lat temu na naszej planecie. Stworzenia są naturalnych rozmiarów, większość z nich rusza się, ryczy, a nawet i wchodzi w interakcję ze zwiedzającymi.

      W Parku Mitologii poznały  najbardziej wyjątkowe i epickie postaci i bóstwa z mitologii greckiej.. Dzięki wiernemu odzwierciedleniu mitycznych postaci między innymi Zeusa, Parysa, Achillesa, dzieci i rodzice mogli przeżyć niesamowitą przygodę i sprawdzić swoją wiedzę z pierwszych lat szkoły.

      Podczas wyjątkowego spaceru ścieżkę dydaktyczną, po Parku Owadów poznały najważniejsze informacje o insektach, owadach. Wierne odwzorowanie w dużej skali szczegółów budowy owada, dodatkowo pokazuje jego sylwetkę. Była to doskonała okazja dla dziecka, by mogło na własne oczy zobaczyć biologiczne ciekawostki z książek. Po poznaniu sekretów wielkich gadów, owadów i postaci mitologicznych, mogły się zrelaksować i oddać zabawie m.in. w kinie 5D Extreme, symulator 3D, w Lunaparku w którym były dostępne:  karuzele, diabelski młyn, plac zabaw, loteria, zjeżdzalnie, trampoliny czy dinocoaster.

121396