Biblioteka gości uczniów Szkoły Podstawowej z Krużlowej Wyżnej

Krużlowa
Biblioteka gości uczniów Szkoły Podstawowej z Krużlowej Wyżnej

W tym tygodniu Bibliotekę Publiczną w Krużlowej  Niżnej   odwiedziły uczniowie klasy  „O” z  Zespołu Szkolno - Przedszkolnego oraz uczniowie klasy II ze Szkoły Podstawowej w Krużlowej Wyżnej.  Maluchy wysłuchały fragmentu bajki Jana Brzechwy pt. „Pchła Szachrajka ” i  zaznajomiły się z księgozbiorem z działu dziecięcego, który  zainteresowaniem przeglądały. Dzieci  wyraziły chęć odwiedzania   biblioteki i czytania książek.   Natomiast drugoklasiści  same już pochwaliły się pięknym głośnym czytaniem, wybranych tekstów książek. Te, które odwiedziły  bibliotekę po raz pierwszy  zapisały się i pożyczyły książki. Mali czytelnicy zaznajomiły się też z zasadami korzystania ze zbiorów biblioteki.  Dzieciom które brały udział  w konkursie bibliotecznym pt.”W krainie baśni i bajek”  zostały rozdane dyplomy i drobne upominki.  Uczniowie przybyli W tym tygodniu pod opieką swoich wychowawczyń .