Przejdź do treści
5
BanerNowyHerb
4
Przejdź do stopki

Wydarzenia

Treść

Wielkanocne opaski

Wielkanocne opaski

GBP Gródek

Za oknem widać już pierwsze oznaki wiosny, uczniowie klasy I wykonali wielkanocne opaski na głowę oraz poznali tradycje i zwyczaje wielkanocne.

Warsztaty teatralne

Warsztaty teatralne

GBP Gródek

Czy możliwy jest bliski związek teatru i biblioteki? Okazuje się, że tak! Coraz częściej kultura teatralna staje się częścią działalności edukacyjnej i kulturalnej bibliotek.

Narodowe Czytanie

Narodowe Czytanie

GBP Gródek

Jak co roku biblioteka publiczna w Gródku wraz ze szkołą podstawową włączyła się do akcji Narodowego Czytania. Spotkanie odbyło się w jednej z sal lekcyjnych, uczniowie wspólnie z Panią Ewą, odczytali fragmenty „Moralności Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej. Imprezę uatrakcyjniła prezentacja multimedialna przedstawiającą informacje o utworze, jak i o pisarce.

W świecie książek

W świecie książek

GBP Gródek

W dniu 17 marca uczniowie z klasy I odwiedzili Bibliotekę Publiczną w Gródku. Wizyta miała na celu  zapoznać uczniów z magicznym dla nich miejscem. 🙂 Zdecydowana większość dzieci była pierwszy raz wśród tylu książek. Dzieci miały możliwość dowiedzie

Ferie, ferie i ...

Ferie, ferie i ...

GBP Gródek

Krótka fotorelacja z wyjścia z czytelnikami na łyżwy oraz do parku trampolin, które zorganizowała biblioteka publiczna w Gródku i Białej Niżnej w czasie ferii zimowych

137411