Wakacje z biblioteką i GOK

GBP Florynka
Wakacje z biblioteką i GOK

W dniu 5 sierpnia odbyła się wycieczka do Zatorlandu. Organizatorami była Filia Biblioteki we Florynce oraz Gminny Ośrodek Kultury we Florynce.

Uczestnicy wycieczki mieli możliwość z przewodnikiem zwiedzić Park Ruchomych Dinozaurów, gdzie wśród drzew znajduje się ponad 100 różnych eksponatów. Niektóre z nich są ruchome oraz wydają dzwięki wzbudzając tym samym wiele atrakcji.

W Parku Mitologii, który w większej części umieszczony jest na wodzie w trakcie rejsu można zobaczyć greckich bogów, herosów, bohaterów i mitycznych stworzeń oraz wysłuchać opowieści o dawnym mitycznym świecie.

Pomimo deszczowej pogody dzieci skorzystały z Lunaparku (kina 5D, salonu gier, jazdy samochodami, zwiedzania domu do góry nogami, parku linowego itp. atrakcji).