Oddanie i poświęcenie nowego pomieszczenia biblioteki we Florynce

Oddanie nowego pomieszczenia Fili we Florynce
Oddanie i poświęcenie nowego pomieszczenia biblioteki we Florynce

Nowe pomieszczenie i wyposażenie zawdzięczamy  Panu Piotrowi Krokowi Wójtowi Gminy Grybów, któremu za przychylność składamy serdeczne podziękowanie.

Poświęcenia placówki dokonał Ksiądz Marek Mikołajczak proboszcz  Parafii we Florynce. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi: Pan Piotr Krok - Wójt Gminy Grybów , Pani Maria Sosin - dyrektor Powiatowej i Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Starym Sączu, Pani Maria Majcher – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Grybowie z/s w Stróżach, Pani Anna Witek – w zastępstwie Pani Małgorzaty Strytyńskiej – Dyrektora Zespołu Szkół we Florynce, Pani Marta Sowa i Pani Ewelina Włodarz – instruktorzy PiMGBP w Starym Sączu, sołtys wsi Florynka.

Nowe pomieszczenie wszystkim bardzo się  podobało. Jest funkcjonalne, jasne i przestrzenne. Wygospodarowano też kącik dla małego czytelnika.