VIII Zjazd Mieszkańców Ziemi Grybowskiej

GBP Binczarowa
VIII Zjazd Mieszkańców Ziemi Grybowskiej

W dniu 18 września 2022 roku odbył się VIII Zjazd Mieszkańców Ziemi Grybowskiej zorganizowany w Krużlowej Wyżnej.

Filie Gminnej Biblioteki Publicznej z Krużlowej Niżnej, Florynki oraz Binczarowej włączyły się aktywnie do udziału w obchodach VIII Zjazdu Mieszkańców Ziemi Grybowskiej. Naszym celem było pokazanie, że poprzez czytanie książek można ciekawie spędzić czas na zabawie wykorzystując zdobytą wiedzę z przeczytanej literatury.

W taki sposób chcemy pokazać, że czytanie książek wcale nie musi być  przykrym obowiązkiem ale może być wstępem do miłej i  pięknej przygody z książką.

Nic tak nie cieszy bibliotekarza jak uśmiechnięte buzie czytelników, którzy opowiadają z pasją o przeczytanej książce.